דפוס דיזנגוף 10 בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים בכל אזור גוש דן
 
072-3307076
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הפקות דפוס מיוחדות

 
פרויקטים מיוחדים של הפקות דפוס נותנות מענה על צרכים אינפורמטיבייים ושיווקיים. כיום כבר לא צריך לתפשר על הדפסות רגילות וסטנדרטיות. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת המיושמת בתוך מכונות הדפוס החדשות יש אפשרות להפיק פרויקטים מיוחדים ברמה גבוהה. הטיפ העיקרי הוא למצוא בית דפוס המסוגל לעמוד בקריטריונים הללו. בניגוד לסברה הרווחת, לא בכל בית דפוס יש מכונות משוכללות העולות בקנה אחד עם המילה האחרונה בתחום.

כדאי לבחור בית דפוס עבור הפקות מיוחדות גם לפי המלצות של חברים, בני משפחה וקולגות, וגם לפי שיקולים מקצועיים. רצוי להגיע אל בית הדפוס לצורך פגישת ייעוץ בלתי מחייבת ולהתרשם מהמכונות העומדות לרשותו. אין סיבה להתבייש ועדיף להציב כבר בשלב מוקדם את המטרות של ההפקות המיוחדות. לא כדאי להמתין עד סיום ההדפסה על מנת לגלות חומרי גלם באיכות ירודה, צבעים מרוחים וכן הלאה.
 

כיצד נמדדת ההצלחה של הפקות דפוס מיוחדת?

 
הפקות דפוס מיוחדות נמדדות על פי הרושם הראשוני שהן מייצרות בקרב קהל היעד. מהבחינה הזו, יש להביא בחשבון עוד כמה שיקולים:

  • בחרו היטב את העיצוב
  • הדפיסו כמות גדולה של חומרים
  • השקיעו בניסוח מסר אחיד
  • השתמשו באלמנטים גרפיים המייצרים בולטות, נוכחות וייחודיות
  • בססו את ההפקה על הצלחת פרויקטים קודמים
  • בקשו לראות עבודות של בית הדפוס והביעו חוות דעת אישית

שיתוף פעולה בין בית הדפוס לבית מזמין העבודה אחראי גם הוא במידה רבה על הצלחת הפרויקט. בניגוד להפקות דפוס רגילות המתבצעות על בסיס שבלונה מוכרת ושגרתית, בהדפסות מיוחדות יש הרבה מקום לשינויים תוך כדי תנועה. השאיפה היא להגיע לשיתוף פעולה מלא וכך להבטיח הפקה איכותית. אנחנו בבית דפוס דיזינגוף 10 בע"מ נשמח לעמוד לרשותכם מהרגע הראשון.