דפוס דיזנגוף 10 בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים בכל אזור גוש דן
 
072-3307076
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פנקסים וניירת משרדית

 
מנהלים עסק מצליח, וזקוקים לניירת משרדית שתתאים לצרכים שלכם? מחפשים בית דפוס מקצועי שייצר עבורכם את המוצרים הטובים ביותר בזמן הדרוש לכם? הגעתם למקום הנכון!
 

חברת דפוס דיזנגוף 10 בע"מ מתמחה בייצור ניירת משרדית למגוון שימושים:

 
  • פנקסי חשבוניות
  • פנקסי קבלות
  • ניירת משרדית
  • מעטפות
  • ועוד
 
להזמנות חייגו: 072-3307076 ותקבלו את השירות הטוב ביותר בדפוס דיזנגוף 10.

דפוס דיזנגוף 10 מתמחה בייצור פנקסים מכל הסוגים וניירת משרדית בהתאמה מושלמת לצרכים של הלקוח. הידע והניסיון המקצועי שצברנו במשך השנים הרבות שבהן אנו עובדים בתחום, מאפשרים לנו לספק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח ולקוח.

בית הדפוס שלנו מצויד במכשור הטוב ביותר, המאפשר ייצור של מוצרים בקצב מהיר וברמת גימור גבוהה. אנו מבצעים הזמנות בכל סדר גודל – גדולות וקטנות, ומשרתים עסקים קטנים וחברות בולטות במשק כאחד.
 

חשיבותה של ניירת משרדית

 
פנקסים שונים, מעטפות, נייר מכתבים וניירת משרדית נוספת משחקים תפקיד חשוב ביותר ביצירת תדמית של בית העסק. עיצוב של פנקסים מהודרים משדר מקצועיות, והלקוחות מקבלים את התחושה שהם עובדים עם חברה רצינית. אנו דואגים לעצב ולייצר עבור בית העסק שלכם את כל מוצרי הנייר הדרושים לכם.

עמידה בלוחות הזמנית היא נר לרגלינו, ואנו דואגים לספק את ההזמנות בזמן הדרוש ללקוח. אנו מבינים את החשיבות הרבה של מוצרי הנייר לתפקודו התקין של כל עסק, ועושים את כל שביכולתנו על מנת לספק את המוצרים בזמן.

אם אתם מחפשים בית דפוס מנוסה ורציני, שיעזור לכם למנף את העסק שלכם, אתם מוזמנים לפנות לדפוס דיזנגוף 10.בעמוד גלריה זה תוכלו לראות כמה מעבודות הדפוס שלנו בתחום פנקסי החשבוניות והניירת המשרדית: