אודות דיזנגוף 10

דפוס דיזנגוף 10 בע"מ הינו בית דפוס הותיק והמוביל בלב תל אביב, המספק מזה שנים רבות שירותי דפוס איכותיים לקהל לקוחות רחב, הכולל חברות, ארגונים, מוסדות ולקוחות פרטיים. בית דפוס דיזנגוף, בייסודם של צביקה מורבה ואבי טויבין, פועל ממקום מושבו מאז שנת 1974, בעזרתו של צוות מקצועי מנוסה ומיומן.

בית הדפוס מציע מבחר מגוון של הפקות דפוס, המבוצעות בסטנדרטים גבוהים של מצויינות בעזרת ציוד דפוס מתקדם: פליירים, פנקסי חשבוניות וקבלות, כרטיסי ביקור, פרוספקטים ופוסטרים, חוברות וקטלוגים, הזמנות לאירועים ועוד. לצד שירותי הדפוס מוצעים שירותים משלימים – החל מעיצוב גרפי, דרך סריקה וצריבה של חומרים, וכלה בשירותי כריכה, למינציה וגימור.

 

איכות ושירות לשביעות רצון הלקוחות

 
שביעות רצון הלקוחות היא בעדיפות עליונה עבורנו בדפוס דיזנגוף 10 בע"מ. לכן אנו עושים את המרב כדי להעניק לכם חבילה שלמה של שירות מצטיין: שילוב של גמישות ודינאמיות להתאמת המוצר ללקוח בצורה הטובה ביותר, עבודות באיכות הגבוהה ביותר, חשיבה מחוץ לקופסה, יחס אישי ולבבי לכל לקוח, עמידה בלוחות זמנים ומחירים הוגנים.

המסירות שלנו ואיכות עבודותינו, הפכו את דפוס דיזנגוף 10 בע"מ לספק שירותי דפוס מוביל, שלקוחותיו הרבים חוזרים אליו פעם אחר פעם, כדי ליהנות מהפקות דפוס באיכות שאין שנייה לה ומשירות ללא רבב. עם לקוחות אלו נמנים עיריית תל אביב, מוזיאון תל אביב, האופרה הישראלית, בנקים, פרטנר, ישראכרט ועוד שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

האם גם אתם רוצים לקבל את כל ההפקות הדפוס שלנו ביעילות, בנאמנות, בדייקנות והרבה מעבר? חייגו עוד היום: 072-3307076 וקבלו את הגימור המושלם במחיר הטוב ביותר בשוק!
דברו איתנו