איך אפשר להוציא לפועל הפקות דפוס מהיום להיום?

בעבר, מי שהיה מעוניין בהפקות דפוס שונות, היה צריך לפנות לבית דפוס, והתוצרים שלו היו יוצאים לפועל רק לאחר 2-3 ימי עבודה במקרה הטוב. מי שהיה זקוק להפקות מהיום להיום, היה נתקל בבעיה – או שזה לא היה אפשרי ,או שזה היה עולה לו כל כך הרבה, שהוא כבר היה מוותר על הרעיון. כיום לעומת זאת,הרבה יותר קל למצוא בתי דפוס אשר יציעו לכם את השירות של הפקות דפוס שנערכות מהיום להיום.

המשמעות היא שבאותו היום שבו אתם תשלחו את העבודה – היא גם תופק ותישלח אליכם. איך זה בכלל אפשרי?
השינויים שמאפשרים הפקה מהירה
  • המעבר לדפוס דיגיטלי – בראש ובראשונה, הפקות דפוס מהירות מהיום להיום הן אפשריות, הודות לדפוס הדיגיטלי. הדפוס הדיגיטלי שינה לחלוטין את כל כללי המשחק. כעת, אתם לא צריכים כלל לפנות לבית הדפוס. נניח ואתם רוצים להדפיס מדבקות לעסק שלכם, מספיק שתשלחו אליו את הקובץ שאתם מעוניינים שיודפס בכמות עותקים ובצרה מסוימת, ובית הדפוס כבר יוציא את זה לפועל במהירות עם מכשירי הדפוס המתקדמים שלו. השיטה הדיגיטלית חוסכת המון זמן לשני הצדדים, ומאפשרת לבית הדפוס גם לבצע הפקה מהירה במיוחד.

  • האפשרות להדפסות פשוטות – חשוב מאד לציין שאמנם לא כל עבודת דפוס בהכרח יכולה להיות מהירה, אבל 90% מההפקות הפשוטות לא צריכות להימשך יותר מידי. קחו למשל סטודנט שצריך להגיש עוד היום את עבדות הדוקטורט שלו. זו ממש לא הפקה מסובכת מידי, ולכל בית דפוס, הדפסה שכזו לא אמורה להימשך יותר מדקות אחדות,ואנו כוללים בכך גם את תהליך הרכיכה וסידור העמודים של העבודה. גם זוגות שמעוניינים בהזמנות סטנדרטיות לחתונה שלהם שיופקו במהירות – יוכלו ליהנות מהשירות של הפקות דפוס מהירות במיוחד. בעצם, כשלבתי הדפוס יש ניסיון בעבודות הללו, הן גם מופקות במהירות רבה יותר.
האם זה גם עולה יותר?

תלוי מאד ברמת הקושי והמורכבות של העבודה שאתם מזמינים. אם מדובר על הפקות דפוס פשוטות וסטנדרטיות, הרי שאין סיבה שהמחיר יהיה גבוה יותר, לפחות לא באופן משמעותי. אם אתם מעוניינים בהפקות שהן מורכבות יותר להדפסה אך עדיין בהולות – קחו בחשבון שזה יכול להשפיע על התעריף.

דברו איתנו