איכות הדפוס הדיגיטלי

מחפשים הדפסת איכות? דפוס דיגיטלי הוא התשובה

מאז הומצא הדפוס חלו הרבה מאוד שינויים בטכניקות ההדפסה. אם בעבר עשו שימוש באבן ובצבעי שמן ולאחר מכן בסדרים ובלוחות הדפסה מעץ או מאבן, הרי שהמצאת מכונות הדפוס בשנת 1440 הביאה את המהפכה לשיא חדש. זאת בזכות האפשרות לבצע שכפול של כל דבר בכל מספר עותקים רצוי, מה שהביא להוזלת המוצרים הטקסטואליים עשרות מונים. כמובן שעם חלוף הזמן והשתכללות הטכנולוגיה שוכללו גם המכונות, והיום ניתן להדפיס כמעט כל דבר כמעט על כל דבר.

הטכנולוגיה בשירות הדפוס

אחת ההמצאות החשובות ביותר בתחום היתה בית הדפוס הדיגיטלי. מדובר בשיטת הדפסה הפועלת בדומה למדפסת הביתית המוכרת: הקבצים להדפסה נמצאים על המחשב ומשם נשלחים אל המכונה. קלות הביצוע מאפשרת הדפסה בכמויות גדולות על מגוון עצום של חומרים, כשטיב ההדפה לא נפגם כהוא זה. פשטות זו מאפשרת לבצע הדפסה באיכות דפוס דיגיטלי מעולה, במחירים הגיוניים לחלוטין. לקריאה נוספת בתחום.

 

דפוס דיזנגוף 10 – מקפידים על הפרטים הכי קטנים

 
מכיוון שאנחנו בדפוס דיזנגוף יודעים שאתם מעוניינים לקבל מוצר ברמה גבוהה, אנחנו לא מתפשרים על איכות דפוס דיגיטלי. דפוס דיגיטלי הוא המומחיות שלנו, ואנו דואגים לכך שכל מוצר יצא מהמכונה כשהוא נראה בדיוק כמו שרציתם, ללא פגם וללא רבב. בין אם אתם צריכים הזמנות לחתונה, פנקסי קבלות או פלאיירים מעוצבים, נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם ייעוץ לגבי העיצוב והמראה הכללי של המוצר. עם קבלת ההחלטות נתחיל בעבודה, ואתם תקבלו את המוצר שלכם בדיוק במועד שנקבע מראש.
דברו איתנו