בדרך לחתונה עוצרים בבית דפוס

הדפסת הזמנות היא חלק בלתי נפרד מכל סוגי החתונות. בין אם מדובר על חתונה אינטימית בחצר, חתונה עם מאות אורחים בגן אירועים מפואר או חתונה מצומצמת ברבנות – יש צורך בהדפסה של הזמנות יצירתיות ומרגשות.

הדפסת הזמנות היא אחת המשימות הראשונות שמבצעים בני הזוג יחד. התהליך כולל ביטוי אישי ומחייב מסירות מלאה למטרה. על מנת להדפיס את ההזמנות המתאימות לאירוע יש להכיר את האורחים, להחליט על מסגרת תקציב ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. כיום ניתן לבחור מבין סוגים רבים של הזמנות, ולכן כל זוג הנמצא בעיצומו של תהליך תכנון חתונה חייב לעבור בבית דפוס.

 

כך תבחרו בית דפוס עבור הזמנות לחתונה

 
הבחירה בבית דפוס יכולה להתבצע על פי קבלת המלצות. בנוסף, ניתן לקרוא מידע מקצועי על בתי דפוס ולהבין מה מייחד כל אחד מהם. קיימים מספר דגשים אשר יכולים לעזור לבני זוג להחליט איזה סוג של הזדמנות להדפיס עבור החתונה:

א. עיצוב – זהו הבסיס של הזמנה איכותית. מצד אחד, העיצוב צריך להיות מקורי וייחודי בסגנון המתאים לחתן ולכלה. מצד שני, ההזמנה חייבת להיות מכובדת. אפשר לנצל תוכנות עיצוב מתקדמות, להתייעץ עם חברים ובני משפחה, ולהגיע אל בית הדפוס על מנת לקבל רעיונות מהזמנות קודמות. אין להקל ראש בנושא של עיצוב ההזמנה משום שזהו זיכרון אשר מלווה את החתן והכלה לכל אורך הנישואין.

ב. סוג ההדפסה – הזמנות לחתונה ניתן להדפיס בסגנונות שונים. אפשר להשתמש בשיטות מסורתיות או בשיטות חדשניות, לגוון בין סוגי הדפים, ולהקפיד על הפרטים הקטנים. סוג ההדפסה נקבע בעיקר על פי הניסיון של בית דפוס. גם כאן יש להדגיש את החשיבות של ביקור בבית הדפוס, תיאום פגישת היכרות והתרשמות אישית מסוג ההדפסות בו מתמחים נותני השירות.

ג. לוח זמנים – אין צורך להסביר את הלחץ בו נמצאים בני זוג לקראת תאריך היעד של החתונה. עמידה בלוח הזמנים היא תנאי שאסור להם לוותר עליו: הזמנות צריכות לצאת מבית הדפוס בזמן, להגיע ליעדם כפי שתוכנן מראש, ולהשאיר מקום לבני הזוג לבצע שינויים של הרגע האחרון. בניגוד להדפסה של פוסטרים, חוברות או מאמרים, הזמנות לחתונה הן לא נושא המשאיר מקום לספק.

ד. מחיר – זוגות צעירים מתמודדים עם הוצאות בלתי מתוכננות לקראת החתונה. המטרה של ביקור בבית דפוס היא בין היתר גם קבלת הצעת מחיר משתלמת והוגנת. המחיר הוא לא תמיד אינדיקציה לאיכות ההזמנות, אך הוא מהווה פקטור משמעותי בקבלת ההחלטה הסופית.

הדרך הנכונה להתייחס אל ההכנות לחתונה היא להתאזר בסבלנות, ולקבל החלטות מושכלות. מהבחינה הזו אין הבדל בין הדפסת הזמנות לחתונה, בחירת תקליטן או פגישה עם מנהלי אירועים: החתן והכלה מקבלים את ההחלטה הסופית, אך יש צורך באנשי המקצוע הנכונים אשר יגבו אותם.

מעוניינים להדפיס הזמנות לחתונה? בדפוס דיזינגוף 10 בע"מ תקבלו את התמורה המלאה והטובה ביותר לכספכם. לפרטים נוספים –צרו קשר.
דברו איתנו