הזמנות לבר / בת מצווה

הילדים הגיעו לגיל מצוות? מתכננים חגיגה גדולה ומעוניינים להזמין את כל מי שאתם מכירים? בית דפוס דיזינגוף – מס' 1 באזור תל אביב בהדפסת הזמנות לבר/בת מצווה!

בית דפוס דיזינגוף הינו אחד מבתי הדפוסים הגדולים והוותיקים בתל אביב. במהלך שנות פעילותינו יצרנו אינספור הזמנות לאירועים, כולל הזמנות לבר/בת מצווה. ברשותנו ציוד הדפסה מתקדם, אשר מאפשר לנו ליצור עבורכם עבודות דפוס באיכות מעולה, וכן צוות מקצועי אשר ישמח לייעץ לכם ולבצע עבורכם כל הדפסה שהיא על הצד הטוב ביותר.

 

רוצים הזמנה מיוחדת לבר / בת המצווה? הגעתם למקום הנכון

 

לאחר ניסיון של שנים בתחום זה, יש לנו את כל מה שצריך על מנת לספק לכם הזמנות מושקעות, יצירתיות ומעוצבות. החל משירותי הדפסת רולאפים מיוחדים שיתנו לאירוע שלכם עוד יופי ויוקרה. בכל הזמנה שאנחנו יוצרים מושקעת מחשבה רבה, על מנת ליצור הזמנה שתאפיין את סגנונכם האישי ותעורר במוזמנים שלכם התלהבות ורצון להגיע לחגיגה שלכם. כל זאת – תוך דגש על עמידה קפדנית בלוחות זמנים, מתן יחס אישי ואדיב וכמובן במחירים ללא מתחרים!

 

הזמנות לבר/בת מצווה – מרגישים כבר את ההתרגשות באוויר

 
הילדה חוגגת 12? הילד כבר בן 13? ההתרגשות בוודאי רבה, כי בטח אתם מתכננים מסיבה גדולה שאליה תזמינו את כל המי ומי. אין ספק שמדובר באירוע משמעותי הן עבור ההורים, והן עבור הילדים, שבאופן רשמי הופכים מצעירים ל- "בוגרים", על פי חוקי ההלכה. אז אם גם אתם סגרתם כבר אולם / גן אירועים, עכשיו כל מה שנותר לכם הוא להזמין את כל בני המשפחה, החברים והקרובים. על מנת שכולם ידעו בדיוק איפה ומתי אתם חוגגים את יום שמחתכם, חשוב מאוד להדפיס הזמנות לבר/ת מצווה.

מעוניינים להדפיס הזמנות לבר/ת מצווה? אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום.
דברו איתנו