הדפסת הזמנות לאירועים

הזמנות לכול סוגי האירועים רק בדפוס דיזנגוף!

כאשר דרושות לכם הזמנות לאירועים חשובים, דפוס דיזנגוף 10 בע"מ הוא הכתובת. בית הדפוס הגדול ביותר בלב תל אביב מספק לכם שירותי הדפסת הזמנות לאירועים, החל מהעיצוב הגרפי וכלה בשירותי הדפוס בכל כמות מבוקשת.

לדפוס דיזנגוף 10 בע"מ ניסיון רב שנים בהפקת הזמנות עבור מוסדות, חברות, ארגונים וגופים גדולים במשק, כמו גם עבור המגזר הפרטי.
 

יש לכם אירוע חשוב ואתם זקוקים לשירותי הדפסת הזמנות לאירועים?

 
דפוס דיזינגוף 10 בע"מ – מומחים להפקת הזמנות לאירועים!

יש לכם סיבה לחגיגה? קודם כל דפוס דיזנגוף 10 בע"מ מאחל לכם שיהיה במזל טוב ובשעה טובה! תנו לנו לעזור לכם למצוא רעיון להזמנה שתהיה יפה, מכובדת, אלגנטית ומפוארת, כזו שתשקף בדיוק את האירוע שאתם מתכננים. יש לנו את כל מה שדרוש על מנת להפוך את ההזמנה שלכם לכזו שהאורחים שלכם ישמחו לקבל.
 

אנחנו מדפיסים את כל סוגי ההזמנות לאירועים:

 
  • בר מצווה
  • בת מצווה
  • חתונה
  • ברית
  • בריתה
  • או כל אירוע חגיגי אחר
 
הזמנות לאירועים מדפיסים רק בדפוס דיזנגוף 10!
שביעות רצונכם חשובה לנו ועומדת בראש מעיינינו. זו בדיוק הסיבה לכך שאנו מקפידים על מצוינות חסרת פשרות, הבאה לידי ביטוי בשירות הניתן על ידי צוות עובדים מקצועי, טכנולוגיות משוכללות להדפסה איכותית וחדה של הזמנות בכל כמות שרק תרצו, וכן אפשרות להשתמש בשירותים נלווים חשובים לא פחות, המהווים חלק אינטגרלי מעיצוב הזמנות לאירועים, כגון: סריקה, עיצוב גרפי, למינציה, גימור וכדומה. כל זאת, כמובן, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, כדי שלא תהיו לחוצים לקראת האירוע שלכם.

הדפסת הזמנות לאירועים זה אנחנו!
בית דפוס דיזנגוף 10 הינו הגדול והמוביל להדפסה ולהפקת הזמנות. בית הדפוס שלנו ממוקם בלב תל אביב, באזור נוח ונגיש. כבר עשרות שנים שאנחנו מספקים מגוון רחב של שירותי דפוס, כולל שירותי הדפסת הזמנות לאירועים, ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בבית הדפוס שלנו תוכלו להיעזר בצוות מיומן ואדיב, אשר ישמח להעניק לכם שירות מכל הלב ולייעץ לכם.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
דברו איתנו