הדפסת רולאפים

כל חברה גדולה מדפיסה רול אפ

החברות הכי גדולות בשוק כיום מגיעות מצוידות תמיד לכל תערוכה או השקה של מוצר, כנס ועוד, בליווי רול-אפ עיצובי שמצליח לתפוס כל לקוח פוטנציאלי חשוב. הרול אפ עצמו גדוש בתוכן איכותי ומעניין שממקד את העסק, גורם לעניין וסקרנות ומסביר את כל מה שהעסק למעשה מציע באופן שמצליח לחדור לתודעה של כל אחד ואחד. אז אם חברות ענק עושות שימוש ומשקיעות ברולאפים, ברור כי מדובר במוצר חשוב לכל עסק.

עיצוב רול אפ ייחודי

חברת דפוס דיזנגוף 10 בע"מ מתמחה בלספק רולאפים לכל קהל לקוחותיה, בין יתר כל השירותים הדיגיטליים והחזותיים שהיא מציעה. ייחודה של חברתנו היא עיצוב רול אפ ברמה הגבוהה ביותר שקיימת בשוק כיום. אנו לוקחים בחשבון עד כמה התדמית של העסק היא הכרחית עבורו ומבצעים עם הלקוח ואנשי מקצוע שלנו (גרפיקאים ומעצבים) מפגש של סיעור מוחות, בו מעלים רעיונות יצירתיים יחד כשהמטרה היא – למנף את בית העסק גבוה עד כמה שאפשר באמצעות רול אפ איכותי.

הצלחת העסק שלכם היא ההצלחה שלנו

אנו גם דואגים גם שעיצוב רול אפ לא רק יהיה איכותי ומרשים בוויזואליות שלו, אלא שיצליח לדבר עם כל לקוח בשפה שבית העסק מעוניין, ברוח החזון ובאמצעות גוונים שמאפיינים את הלוגו של העסק – הכל על מנת שיועבר המסר המדויק שהעסק רוצה להעביר.
דברו איתנו