דפוס דיזנגוף 10 בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים בכל אזור גוש דן
 
072-3307076
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזמנות

עיצוב והדפסת הזמנות לחתונות

אירוע החתונה שלנו הוא אירוע שאותו אנחנו מתכננים הרבה מאוד זמן מראש, ושמים לב ומקפידים על כל פרט ופרט. אחרי הכל, עבור רובנו מדובר באחד הימים החשובים והמשמעותיים ביותר בחיינו, יום שבו כל הקרובים אלינו מתרכזים סביבנו וחוגגים את המחויבות שלנו לקשר הזוגי שלנו. עם זאת, כאמור, מדובר באירוע שאותו יש לתכנן זמן רב מראש, וחלק מהותי מהתכנון האיכותי הזה מגיע דרך שירות איכותי של בית דפוס – ואנחנו מדברים, כמובן, על שירותי העיצוב וההדפסה של ההזמנות לאירוע החתונה שלנו, שנשלחות למוזמנים הרבים שלנו וכך נותנות לנו שליטה מדויקת וידיעה על מי מגיע ומי לא.

 
סינון
 
סוג ההזמנה:
סוג האירוע:
סוג הקיפול:
 
 
 
 
 
 

שירותי עיצוב והדפסת ההזמנות של בית דפוס דיזנגוף 10

עבודה בשלבים עד היעד – דפוס דיזינגוף 10 מציע לכם את העבודה הנכונה והאיכותית ביותר עד הוצאת ההזמנות המושלמות והמתאימות ביותר לאירוע החתונה שלכם. זה מתחיל, כמובן, בעיצוב הגרפי ובתכנון המדויק של הזמנות החתונה בהתאם לדרישות שלכם – עם סריקה או יצירה של כל אלמנט שרצוי על ידיכם. לאחר מכן מגיעים לשלב ההדפסה על סוג הנייר המבוקש, למינציה, גימור, ויצירת מודל ההזמנה האיכותי ביותר לפי רצונכם – שירות בית דפוס איכותי מא' ועד ת'.


וכמה זה יעלה? כשאתם בוחרים בית דפוס עבור עיצוב והדפסת הזמנות החתונה שלכם, אתם לא צריכים להתפשר גם על מחיר. פנו אלינו בטלפון, בפקס או דרך האתר, וקבלו הצעת מחיר שמתאימה לכמויות ההזמנות שנחוצות לכם, לאיכות ההזמנה שנחוצה לכם וללוח הזמנים המדויק שלכם. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המענה האיכותי ביותר במחיר ההוגן ביותר.