הזמנות לאירועים - הכי שיק בהכי פחות כסף

הזמנות לאירועים הם אירוע בפני עצמו. נכון שניתן כיום להזמין אנשים רבים במיילים או דרך הרשתות החברתיות שבאינטרנט, אבל זה לא מספיק. כמו שאתם חוגגים את האירוע שלכם בפועל, ולא מסתפקים בהעלאה של תמונות בפייסבוק, כך עליכם לנהוג גם עם הזמנות לאירועים. הזמנות לאירועים זה הכי כיף והכי שיק היום, דווקא בעידן הדיגיטלי וזה ממש זול.

 

עיצוב הזמנות והדפסה בבתי דפוס

 
שכחו ממה שאתם מכירים. בתי דפוס אינם עוד מקומות מלוכלכים מלאי צבע, ופיסות נייר זרוקות בכל מקום. בתי דפוס בעידן הדיגיטלי הם מקומות שנראים יותר כמו בית מרקחת מאשר בית מלאכה. כאשר אתם פונים לבית דפוס ניתן לעשות זאת דרך האינטרנט, ולבצע את ההזמנה כולה דרך הרשת. בתי הדפוס הטובים יציעו לכם גם את עיצוב ההזמנה על פי הפרטים שתמסרו להם, וגם את הדפסתם בכל פורמט וגודל שתבחרו כולל מעטפות אשר תואמות לכל גודל של הזמנה.

עיצוב הזמנות לאירועים יכול להיעשות בצורה מאד פשוטה, ועד לעיצוב מאד יוקרתי המודפס על נייר איכותי במיוחד וכדומה. כמובן שהדבר תלוי בסוג האירוע שאתם מקיימים, בגיל שלכם ובאופי המוזמנים. ניתן להתפרע עם הזמנות לאירועים של צעירים, ולהיות מאד סולידיים בעיצוב הזמנות להשקת ספר חדש או בהזמנה לתערוכת אמנות חדשה. סוגי ההזמנות השכיחות ביותר כיום הם הזמנות לאירועים הבאים:

מה ניתן להדפיס על הזמנות לאירועים

למעשה ניתן להדפיס הכול. העידן הדיגיטלי הממוחשב מאפשר לבית הדפוס להדפיס כל דבר, החל מתמונת נער הבר מצווה או הזוג העומד להתחתן, ציורים ותמונות שונות, צורות גרפיות בצבעים שונים וכדומה. את הכול ניתן להזמין, ולבצע דרך אתרי בתי הדפוס, אך מומלץ להגיע לבית הדפוס, כדי לבחון את דוגמת ההדפסה הראשונה, על מנת לוודא כי אתם מקבלים בפועל מה שהובטח לכם על גבי מסך המחשב.

בעת עיצוב ותכנון הזמנות יש לוודא כי כל הפרטים הרלוונטיים מצויים במקומם, ויש לעשות לכך הגהה כמה וכמה פעמים כדי למנוע טעויות שלא ניתן יהיה לתקן לאחר ההדפסה.

בחירת בית הדפוס

בחירת בית הדפוס צריכה להיעשות תוך הקפדה על בדיקת איכות ההדפסה שלו, על עמידה בזמנים ועל שירות אדיב ומחיר הוגן. בתי דפוס רבים מעניקים שירותים נלווים של סריקות במחשב, עיצוב גרפי להזמנות, שירות למינציה, גימור בצורות שונות וכדומה.

בכל מקרה מומלץ לבחור בית דפוס שיהיה נגיש מבחינתכם, ושתוכלו להגיע אליו כדי לבדוק את ההזמנות בפועל לפני אישור ההדפסה הסופי, וכדי לעשות הגהה אחרונה מהנייר ולא מהמחשב.

הזמנות לאירועים מאד טרנדיות כיום, וניתן לעצב הזמנות מיוחדות ומקסימות שיישארו בזיכרון המוזמנים למשך זמן רב.
דברו איתנו