הכל על גלויות מעוצבות והדפסות מיוחדות בבתי דפוס

לא פעם, אתם מעוניינים להפיק כמות גבוהה יחסית של גלויות מעוצבות למטרות שונות. יש מי שצריך גלויות לשימוש אישי, אך השימוש המרכזי שלהן הוא מסחרי – כאשר ניתן לעצב עליהן את הלוגו של החברה, להוסיף כיתוב מיוחד, וכיו"ב. חשוב מאד להבין אם כן, מהן אפשריות ההפקה של הגלויות הללו. הדבר אף יכול להתאים להפקה של עבודות דפוס נוספות בבתי הדפוס כולל הפקת מכתבים, פנקסים, מגנטים, כריכות, ועוד תוצרים שונים. שתי האפשרויות המרכזיות הן של עיצוב מותאם אישי, ועיצוב מובנה של בית הדפוס.

איך בוחרים את סוג העיצוב המתאים?

עיצוב מובנה – אנשים רבים שמעוניינים להפיק גלויות מעוצבות, בוחרים באפשרות הנוחה של עיצוב שמוכן מראש בבית הדפוס. עיצוב זה גם נקרא עיצוב מובנה, מאחר שהוא כבר קיים עבורכם, ואתם רק צריכים לבצע את ההתאמות הקטנות עבור הגלויות שלכם. היתרון המשמעותי כאן, הוא שאינכם צריכים לשבור את הראש במחשבה על העיצוב שיתאים לכם. מאחר שזהו עיצוב סטנדרטי, הוא לרוב גם מקובל מאד ברחבי הארץ, ואין כאן שום הפתעות. מדובר על בחירה בטוחה מאד, שתאפשר לכם לקבל פתרון מעולה לעיצוב הגלויות.

עיצוב עצמאי – האפשרות השנייה היא של עיצוב עצמאי עבור הגלויות שלכם. היתרון בעיצוב עצמאי הוא כמובן, שהשמיים הם הגבול. אם יש לכם רעיון מקורי ויצירתי במיוחד לעיצוב הגלויה – תוכלו להגישם זאת. חשוב לשים לב שעיצוב עצמאי לגלויות מומלץ בעיקר כאשר אתם מעוניינים להפיק תוצר שיהיה יוצא דופן בכוונה תחילה. יש לזכור שמדובר לא פעם על שבירה של מסגרות מקובלות – וכמובן שצריכה להיות לכך סיבה טובה. אולם, כל עוד יש כמובן הסבר שמניח את הדעת – הרי שעיצוב עצמאי לגלויות יכול להיות רעיון מעולה

התוצרים בדיזינגוף 10

בבית הדפוס של דיזינגוף 10 בע"מ שממוקם בת"א, תוכלו להפיק את הגלויות בדיוק לפי העיצוב שאתם מחפשים. אפשר לבחור בעיצובים המובנים של בית הדפוס ואפשר גם לעצב באופן עצמאי – כאשר בית הדפוס יפיק עבורכם את הגלויות באיכות הגבוהה ביותר שיש.

דברו איתנו