המדריך לשיווק העסק שלך

אם יש לך עסק, אתה בוודאי מעוניין ששמו יופץ למרחוק על מנת שיגיעו אליך כמה שיותר לקוחות. אמנם, אומרים ששיטת השיווק מפה לאוזן הוא זה שעובד הכי טוב, ובכל זאת, אי אפשר לסמוך על המזל. לכן, חשוב מאוד לדאוג למיתוג נכון של העסק באמצעות מוצרי דפוס שונים, שתוכל לחלק ללקוחות פוטנציאליים וקיימים ו/או להציג בכנסים, מפגשים, תערוכות וכד'. על מנת לייצר מוצרי דפוס כאלה באיכות שהיא לא פחות מהטוב ביותר, חשוב שתעבוד עם בית דפוס שיוכל לייצר עבורך את כל המוצרים שחשוב שיימצאו ברשותך. על מנת שתוכל להיות בטוח שיש ברשותך כל מה שצריך, הנה רשימה של מוצרי הדפוס העיקריים שיכולים לסייע לך בשיווק:

שיווק באמצעות כרטיסי ביקור

נכון, אומרים שהיום אתר אינטרנט הוא סוג של כרטיס ביקור עסקי, אבל הוא ממש לא מחליף את הצורך בכרטיס ביקור שתוכל לחלק באופן פיזי ללקוחות פוטנציאליים שאתם פוגשים. עיצוב מדויק של כרטיס ביקור, שמעביר בצורה מושלמת את המסר ומסביר ללא קול אילו שירותים העסק מספק, יכול לעשות עבורך עבודה מצוינת בכל הקשור לגיוס לקוחות. כרטיס ביקור כזה תוכל לחלק בשיחה אגבית עם מכר, להשאיר במקומות רלוונטיים על מנת שכל מי שמתעניין יוכל לקחת, לחלק בכנסים ובתערוכות ועוד. אם תבחר בכרטיס ביקור עם איכות למינציה איכותית, תוכל להבטיח שהוא יישמר לאורך זמן, וכך תגדיל עוד יותר את הסיכויים שיפנו אליך גם בטווח הרחוק.

שיווק באמצעות פלאיירים

למרות שאנשים יאמרו לך שמדובר בדואר זבל פיזי לכל דבר, הרי שכשבוחנים הצלחות שיווקיות, נמצא כי שיווק באמצעות פלאיירים דווקא משחקים תפקיד חשוב במשחק המיתוג. נכון שיהיו אנשים שיזרקו אותם לפח, אבל מדובר באותם אנשים שלא צריכים את השירות שלך ולכן ממילא לא מהווים לקוחות פוטנציאליים.

לעומת זאת, אנשים שכן מחפשים את השירות המבוקש, דווקא ישמחו מאוד לגלות בתיבת הדואר שלהם פלאייר שמספר להם על עסק שמספק את השירות שהם מחפשים, ויכול מאוד להיות שבזכות הפלאייר הם יפנו דווקא אליך. כמובן, שחשוב לעצב פלאייר שמושך את העין ואת הלב, גם בעיצוב הגרפי שלו וגם בטקסט שנכתב עליו, על מנת להגדיל עוד יותר את סיכויי הפנייה אליך ולהגדיל את המודעות אל המותג.

שיווק בעזרת פולדרים

אם יש לך עסק שמספק חבילה של מספר שירותים, מומלץ מאוד שתדאג להדפיס פולדרים לשיווק שלתוכם תוכל להכניס דפי מידע אודות השירותים השונים. כך, באירועים כמו כנסים ותערוכות, תוכל לחלק את הפולדר המכיל את כל המידע על העסק שלך, ולהגדיל קודם כל את החשיפה של אנשים לקיומו וכנראה שגם את כמות הפניות.

בנוסף, אם אתה מגיע לפגישות עם לקוחות פוטנציאליים על מנת לעניין אותם בשירותי העסק שלך, תוכל להציג בפגישות את הפולדר ולעבור יחד עם הלקוח הפוטנציאלי על כל השירותים שאתה מספק. הדבר תורם מאוד למקצועיות שאתה משדר, ומגדיל את הסיכוי שיעשו עסקים דווקא איתך.

הדרך למיתוג מוצלח עוברת בבית דפוס תותח

מוצרי דפוס פרסומיים נוספים שכדאי שיהיו לכל עסק הם מוצרים עם הדפס של הלוגו ושל פרטי העסק אשר ניתן לחלק כמתנה ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, כמו גם פנקסי קבלות, חשבוניות והזמנות עבודה עם הלוגו וכל הפרטים של העסק. את כל אלה ועוד תוכל להשיג בבית דפוס מקצועי המעסיק גם מעצבים גרפיים שישמחו לשבת איתך ולמתג את העסק שלך כמו שצריך.

לסיכום –
 מוצרי פרסום הינם פריטים חיוניים לשיווק כל עסק, ולא משנה אם הוא קטן או גדול. אם תשקיע גם במתן שירות מקצועי וגם במיתוג נכון של העסק שלך סביר מאוד להניח שתוכל לקצור את הפירות בתוך זמן קצר. בהצלחה!

דברו איתנו