טיפים לבחירת הזמנה לחתונה

בחירת הזמנה לחתונה היא מאורע מרגש בו בני הזוג נדרשים לקבל החלטה משותפת ראשונה. חתונה היא אירוע סמלי בעל משמעות עבור החברים, בני המשפחה והקרובים ולכן ההזמנה חייבת להיות מושקעת.

הטיפ העיקרי עבור בחירת הזמנה לחתונה הוא להתרשם מכמה שיותר דוגמאות. מצד אחד, בני זוג צריכים להחליט בעצמם איך ההזמנה תראה ומה יופיע בה. מצד שני, השוואה בין הזמנות שונות ללא ספק מייצרת יתרון. כך ניתן לקבל רעיונות חדשים ולהגיע למסקנה מה חייב להיות על ההזמנה ועל מה אפשר לוותר.

טיפ נוסף הוא להבין את המשמעות של הזמנה לחתונה גם עבור האורחים. במילים אחרות, הזמנה לחתונה אינה מייצגת רק את בני הזוג, אלא גם את המשפחות שלהם. ההזמנה יכולה להיות מעוצבת על פי עקרונות דתיים, חילוניים או גם וגם. יש הרבה אפשרויות להביא לידי ביטוי העדפות אישיות על גבי הזמנה לחתונה ולכן השאלה העיקרית היא מה המסר שרוצים להעביר.

 

מה הקשר בין ההזמנה לבין אופי האירוע?

 
הזמנה קלילה, אלגנטית וצבעונית מרמזת כי גם האירוע צפוי להתנהל במתכונת דומה. מנגד, הזמנה מסורתית יותר מהווה אינדיקציה לכך שמדובר על אירוע באווירה דתית. לכל זוג יש אופי אחר המקבל ביטוי בתוך ההזמנה ולאחר מכן גם באירוע. מי שרוצה להפתיע את האורחים ולבחור הזמנה מיוחדת יכול להשתמש בטיפים הבאים:

– שימו דגש על צבעים לא קונבנציונאליים

– השתמשו בצורות מיוחדות של נייר לצורך הדפסת ההזמנה

– עצבו גם את המעטפה של ההזמנה

לסיכום, מי שרוצה לבחור הזמנה לחתונה מתוך היצע קיים צריך להביא את האופי שלו אל תוך בית הדפוס והסטודיו. אנחנו בבית דפוס דיזנגוף 10 בע"מ עוסקים בתחום כבר שנים רבות ומזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ לא מחייבת.
דברו איתנו