טיפים לעיצוב הזמנה לחתונה

הטיפ החשוב ביותר בעיצוב הזמנה לחתונה הוא להימנע ככל האפשרות מהשפעות חיצוניות. בני זוג צריכים להחליט לבדם כיצד תראה ההזמנה, איזו תמונה תופיע עליה ואיזה טקסט יציין עבורם את האירוע. הזמנה אידיאלית עבור זוג אחד יכולה להיראות כמו אסון עבור זוג אחר. כתוצאה מכך ועל בסיס הנחה שעל טעם וריח אין מה להתווכח, עיצוב הזמנה לחתונה הוא תהליך אישי ואינדיבידואלי לחלוטין.

ראשית, כדאי לעצב הזמנה לחתונה בנוכחות ובליווי של אנשי מקצוע. מומחים מן הסוג הזה לא אמורים להתערב באופי של ההזמנה, אולם הם בהחלט יכולים להסב את תשומת ליבם של בני הזוג אל בעיות טכניות, ענייני תאורה, גדלי פונטים וכן הלאה. שנית, כדאי להשקיע באיכות ההדפסה ולא רק בעיצוב. כך ניתן להביא לידי ביטוי כל אלמנט גרפי וטקסטואלי בצורה מדויקת.

 

כך תעצבו את ההזמנה שתמיד חלמתם עליה

 
יש עוד כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להגשים חלום ולעצב הזמנה בלתי נשכחת:

א. השתמשו במגוון מוגבל של צבעים – אין סיבה לפרוש את כל ספקטרום הגוונים והצבעים על גבי ההזמנה. בחרו מספר מוגבל של צבעים, שלבו אותם בצורה נכונה והעבירו את המסר היטב.

ב. השאירו מקום לפרטים טכניים – רוב בני הזוג שוכחים שהמטרה העיקרית של ההזמנה היא ליידע את האורחים לגבי האירוע. יש להשאיר מספיק מקום לפרטים המציינים את מקום האירוע, את שעת קבלת הפנים והחופה, טלפונים לאישור הגעה וכן הלאה.

ג. הדפיסו דוגמאות לפני שתקבלו החלטה סופית – אפשר לבקש הדפסה של מספר דוגמאות ורק לאחר מכן להחליט על העיצוב הסופי.

אנחנו בבית דפוס דיזנגוף 10 בע"מ מלווים בני זוג כבר שנים רבות. התייעצו איתנו והדפיסו הזמנות מושלמות במחיר הוגן.
דברו איתנו