מהם היתרונות בהזמנת כרטיסי ביקור מהיום להיום?

מהו המפתח להצלחה עסקית? למה יש אנשים שמצליחים לפרסם את העסק שלהם בצורה טובה יותר מאחרים? לפעמים, זה פשוט שאלה של אסטרטגיית הפרסום שלכם. האם אתם מבקשים להקרין רצינות על הלקוחות שלכם? האם אתם טובים ביחסי האנוש מולם? איזה קשר אתם יוצרים איתם? כל אלו שאלות חשובות מאד עם שפע של תשובות אפשריות. אולם, ישנו מוצר אחד, שיכול לעזור לכם מאד ביצירת הקשר עם לקוחות שונים – ואלו כרטיסי הביקור. כיום, עם ההתקדמות הטכנולוגית של איכות ההדפסה בבתי הדפוס בעולם, אפשר להפיק כרטיסי ביקור מהיום להיום ומבחינתכם זה יתרון אדיר – כי כרטיסי הביקור שלכם הם השער המבטיח שלכם לעולם העסקים.

על כרטיסי הביקור ועל הפקתם

מהו כרטיס ביקור? – עוד לפני שנדבר על הדפסת כרטיסי ביקור מהיום להיום, צריך להבין מהו בכלל כרטיס הביקור ולמה צריך אותו. גם בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים, לכרטיסי הביקור עדיין יש תפקיד חשוב מאד. על כרטיס הביקור אתם מדפיסים את השם שלכם, את התפקיד שלכם, ועוד פרטים חשובים מאד ליצירת הקשר אתכם – כתובת, כתובת דוא"ל, טלפון, טלפון סלולרי, פקס, אתר אינטרנט, וכיו"ב. כיום גם מקובל להוסיף לכרטיס הביקור שלכם גם את שם העמוד של העסק שלכם בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות, כדי שיהיו עוד פלטפורמות דרכן ניתן לשמור אתכם על קשר. כך, כשאתם מוסרים את כרטיס הביקור לאדם מסוים – אתם מעבירים לו את המסר, שחשוב לכם שתשמרו על קשר.

ואיך מפיקים אותם? – מאחר שרוב האנשים מעוניינים בהפקה של כרטיסי ביקור מהיום להיום, באיכות גבוהה מאד, עם גימור מצוין, בצבעים בולטים ובמגוון רחב של פונטים לבחירתם, הרי שמומלץ בחום להדפיס את כרטיסי הביקור הללו בבתי דפוס מקצועיים. בבתי הדפוס מעצבים יחד אתכם את הדוגמה לכרטיס הביקור, ובעצם שומעים על הצרכים שלכם בנוגע לכרטיס הביקור. בבית הדפוס גם יודעים כבר להנפיק את כרטיסי הביקור הללו בגדלים סטנדרטיים אשר מתאימים לארנקים של אנשים.

ולמה מהיום להיום? –
 תשומת לב מיוחדת צריכה להיות לנושא של הפקת כרטיסי ביקור מהיום להיום. ההפקה הזו היא לא פעם כקריטית, כי לכם אין זמן לבזבז על כרטיסי הביקור. אם כבר יש לכם רעיון טוב לעיצוב של הכרטיסים, אפשר באותו היום להיפגש עם מעצב בשעות הבוקר, לאשר את העיצוב, וההפקה של כרטיסי הביקור אורכת מספר דקות בלבד. לאחר מכן אתם מקבלים מאות כרטיסי ביקור לחלוקה ויכולים להתחיל להתניע את העסק שלכם!

להפיק רק בבית דפוס מקצועי

אם אתם רוצים בהפקה מהירה ואיכותית של כרטיסי ביקור, מומלץ בחום שתצרו קשר עם בית הדפוס של דיזינגוף 10. בבית הדפוס שלנו, אנו מתמחים בשורה ארוכה של מוצרי דפוס – כולל הדפסה מהיום להיום של כרטיסי ביקור איכותיים במיוחד.

צרו אתנו קשר במס': 072-3307076, ונתחיל לתכנן ביחד את כרטיס הביקור.

דברו איתנו