סוגי מדבקות להדפסה

היכרות עם סוגים שונים של מדבקות בגלילים, תוויות ואריזות גמישות מאפשרת לבחור את חומרי הגלם המתאימים ואף את הצבע והגימור. במאמר הבא נציג את ההבדל בין סוגי המדבקות להדפסה ונסביר איך בוחרים ביניהן. מדבקות הן חלק בלתי נפרד מהתעשייה ובתי הדפוס, את המדבקות אפשר למצוא על סוגים שונים של מוצרי מזון וחקלאות, לצורך סימון מוצרים על המדף, כחלק ממערך לוגיסטי יחד עם ברקוד קבוע או משתנה ואף בסגנון של מדבקות צורניות. מעבר לכך, יש סוגי מדבקות טרמיות למדפסות ברקוד בעלות מאפיינים אחרים לגמרי. הדבר החשוב ביותר הוא להכיר את ההבדלים בין הסוגים שונים. לאחר מכן, ניתן להשתמש בידע הזה כדי להחליט האם מזמינים מדבקות בגלילים או מעדיפים לתאם הזמנה מסודרת של תוויות ואריזות גמישות. מה ההבדל בין סוגי המדבקות להדפסה? הנה למשל כמה תכונות בולטות של סוגי מדבקות והאופן שבו ניתן להשתמש בהן כדי לבחור אותן נכון יותר:

מדבקות סוגים
סוגי מדבקות

מדבקות להדפסה בגלילים

 

תצורה של מדבקות בגלילים מתאימה למי שצריכים להשתמש בכמויות גדולות יחסית של מדבקות. ההדפסה של המדבקות על הגלילים מאפשרת לשנע אותן בקלות, עוזרת לבעלי עסקים ומסייעת גם לסקטור התעשייתי והמסחרי.

 

מדבקות להדפסה פרוצס

 

אלו מדבקות צבעוניות שמודפסות בגוונים ללא הגבלה. מלבד שם המוצר או החברה, ניתן להשתמש בסוג כזה של מדבקות פרוצס כדי להדפיס תמונות, רקעים ועוד.

 
 
 

מדבקות להדפסה צורניות

 

מדבקות צורניות מגיעות בצורה מיוחדת ולא סטנדרטית. ברוב המקרים, הן מעוצבות לפי הלוגו של החברה או המוצר. כמו כן, ניתן להזמין מדבקות צורניות בכל צורה ולהתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי סמלים מיוחדים או שרטוטים מורכבים.

 

מדבקות ברקוד

 
 
מדבקות ברקוד ממלאות תפקיד חשוב במדפסות תרמיות. אלו מדפסות שנמצאות למשל ליד הקופה, או באזורים שבהם צריך לבצע רישום מסודר של מלאי ומוצרים. באמצעות מדבקות ברקוד שמיוצרות מנייר טרמי מיוחד ניתן לבצע הדפסה ללא ריבון. מבחינה טכנית, מה שקורה הוא שהמדבקות משנות את צבען בעת החשיפה לחום של המדפסת ולכן הן חוסכות את השימוש בדיו.
דברו איתנו