עבודות דפוס מהירות

האם מישהו מכם עדיין זוכר את הימים שבהם היינו צריכים להמתין מספר ימים החל מהרגע שבו הפקדנו את הפילם יקר המציאות בצלמנייה ועד ליום שבו יכולנו לאסוף את התמונות לאחר הפיתוח וההדפסה? או למשל את התדהמה שאחזה בנו כאשר התוודענו למכונות הפיתוח וההדפסה החדשות, שהביאו לעולם את הקונספט של פיתוח תוך שעה?

ובכן, נראה שאותה מהפכה מאז השתכללה אף יותר, עושה את דרכה אט אט לעולם של בתי הדפוס. בימינו כבר אין סיבה להמתין יותר מדי זמן לעבודות הדפוס, שכן כל בית דפוס מודרני שמכבד את עצמו, מציע ללקוחותיו שירות אקספרס של הדפסת סוגי הפרויקטים מהיום להיום.

עבודות דפוס מהירות, איך לא חשבנו על זה קודם?

קצרה היריעה מלפרט אודות כל היתרונות של עבודות דפוס מהירות, אבל בכל זאת הנה כמה מהם:

  • כי על הדואר כבר אי אפשר באמת לסמוך – בעבר אולי אפשר היה לקחת את הזמן עם הזמנות לחתונה או לכל אירוע משמח אחר, מכיוון ששירותי הדואר מיהרו להעביר את ההזמנות ליעדן תוך זמן קצר. כיום לעומת זאת, כשהעיכובים פשוט בלתי נסבלים, מוטב לקצר את הזמנים הקשורים בכל יתר הגורמים הקשורים לתחום ההזמנות, בדגש על עבודות הדפוס.
  • תיקונים אחרונים – כל עיכוב בהכנת עבודות הדפוס השונות גורר בהכרח עיכוב של שלב התיקונים. לרוע המזל פעם אחר פעם אנחנו נתקלים בפרויקטים, עבודות אקדמיות והודעות פרסומת למשל, שיצאו לאור באיחור ניכר משום ששלב ההדפסה ארך זמן רב מדי. במקרים העגומים האלה נאלצים לא אחת מזמיני העבודות לוותר כליל על שלב התיקונים ולהתפשר על מוצר בינוני ולא מושלם.
  • כי אין לדעת מה צופן לכם העתיד – גם אם היום אתם לא זקוקים לעבודת הדפוס באופן דחוף, אין לכם שום אפשרות לדעת האם בפעם הבאה הזמן יהווה פקטור משמעותי או לא. לכן מומלץ תמיד לבחור מראש בבית דפוס המספק שירותי דפוס אקספרס.

דפוס דיזנגוף 10 - בית דפוס ברמה שלא הכרתם

בית דפוס דיזנגוף 10 בע"מ מספק ללקוחותיו קשת רחבה של שירותי דפוס מהיום להיום, לרבות הדפסת פליירים, כרטיסי ביקור, פוסטרים, הזמנות לחתונה, מעטפות בעיצוב אישי ועוד.

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של בית דפוס דיזנגוף 10 בע"מ. חייגו: 072-3307076

דברו איתנו