דפוס דיגיטלי - עידן חדש בתחום הדפוס

עולם הדפוס ניצב כיום בפני מגמה חדשה ומרעישה, שמשנה אותו מן היסוד.

מדובר על המגמה של הפקות דפוס דיגיטליות. במה בעצם החידוש כאן? בעבר, כדי להפיק תוצר מסוים בדפוס, היה צריך קודם כל עותק פיזי שלו, ומכונת הדפוס הייתה משכפלת אותו בשיטות השונות.

כיום לעומת זאת, מכונות הדפוס לא נדרשות בהכרח להטביע באמצעים פיזיים, אלא אפשר ליצור את השכפולים עם מדפסות שעושות שימוש בקבצים דיגיטליים שנשלחים למחשבים של בית הדפוס. מדובר על שינוי משמעותי ומרחיק לכת, שמשנה בעצם את כל מה שידענו על עולם הדפוס עד היום.

הפקות דפוס דיגיטליות מעבירות אותנו למגמה חדשה

במה השינוי ניכר?

  • עבודות מהירות יותר – באמצעות המעבר של הפקות דפוס לעולם הדיגיטלי, כיום משך העבודה הוא קצר יותר באופן משמעותי. העבודה נשלחת במהירות כקובץ דיגיטלי לבית הדפוס, ובית הדפוס שולח אותה להדפסה מהירה. התהליך כולו יכול להימשך פחות מ20 דקות, ובסיומו כבר יש את התוצרים הנדרשים.

  • התאמה להמון הפקות – יש לציין כי הפקות דפוס דיגיטליות יכולות להתאים כיום לכמות עצומה של תוצרים. כמעט כל מי שמזמין למשל הדפסה של עבודות משתמש בהפקות הדיגיטליות. גם מי שרוצה להדפיס נייר מכתבים, הזמנות לאירועים, כרטיסי ביקור, ואפילו פנקסים: כל אלו נעזרים בשיטות הדיגיטליות. הסיבה לכך היא שאלו פורמטים שממילא קל מאד ליצור באופן דיגיטלי ולשלוח, ואין צורך בהתאמות מרחיקות לכת לקראת ההדפסה.

  • לא חייבים להגיע לבית הדפוס – עוד יתרון חשוב של הפקות דפוס דיגיטליות הוא שכעת הלקוחות לא חייבים להגיע לבית הדפוס ולהיפגש עם האחרים.

כל הקשר יכול להיות טלפוני או דרך דוא"ל בלבד. מכאן שאפשר לשלוח את העבודות מתי שנוח לכם.
אם תרצו, תוכלו לשלוח את העבודות לבית הדפוס גם בשעות הלילה או לפנות בוקר, או בסופ"ש.
כמובן שהעובדה תיקלט בבית הדפוס בשעות העבודה, אבל אתם לא צריכים לקחת חופש מהעבודה או לשנות את סדר היום שלכם, כדי שהעבודה תצא לפועל.
 

התהליך פשוט יותר נוח!

אם לסכם את כל המעבר הדיגיטלי במילה אחת הרי שהיא תהיה – נוחות. התהליך כיום הוא הרבה יותר נוח, מהיר ואף זול, ולכם לא נותר, אלא ליהנות מהשינויים המבורכים הללו.

דברו איתנו