עיצוב כרטיס ביקור לכל שימוש

למעשה כל כרטיס ביקור זקוק ליד של מעצב כדי להפוך אותו לכרטיס מיוחד ומקורי. על העיצוב להתחשב בכמה וכמה מרכיבים חשובים הן מבחינת הפרטים שעל הכרטיס, והן מבחינת העיצוב האסתטי שלו. על המעצב להתחשב באלמנטים הבאים, כדי לעצב כרטיס פרקטי שנראה טוב:

  • לוגו העסק
  • פרטי העסק – כתובת, טלפונים, דוא"ל, אתר אינטרנט וכדומה
  • פרטים אישיים – במידה והכרטיס הוא אישי – שם ותפקיד
  • פרטים מזהים אודות תחום העיסוק של העסק

החלטות המעצב על הכרטיס

את כל הפרטים החשובים הללו ניתן להדפיס בצד אחד או בשני צדדים של כרטיס הביקור. לאחר שמחליטים על כל הפרטים הללו, ועושים להם הגהה מספר פעמים, מתחיל שלב העיצוב. עיצוב של כרטיס ביקור יכול לנוע במגוון עיצובים – הפשוט והקלאסי, ועד לכרטיסים "משוגעים" בצבעוניות רבה, ובאלמנטים שונים של עיצוב.

עניין אתכם? כרטיסי ביקור שהדפסנו ללקוחות.

המעצב מחליט על צבע הכרטיס, שעליו יודפסו כל הנתונים והפרטים השונים, ושעל גביו יעצב את צורת הכרטיס הסופית. ניתן לבחור ממגוון רחב של צבעים וגוונים, או להשאיר את הכרטיס בצבע אחד על נייר מצבע מסוים או על נייר לבן. גם בחירת סוג הנייר ואיכותו היא חלק מעיצוב הכרטיס, כאשר ניתן לבחור בנייר מהודר, נייר עבה במיוחד או בנייר סטנדרטי.

דמיונו של המעצב הוא שיביא את עיצוב הכרטיס שלכם לקו הגמר ולייחודיות שלו. שילוב נכון בין הפרטים, הלוגו ומרכיבי העיצוב הוא שיקבע את המראה הסופי של הכרטיס. מכיוון שכיום נעשה הכול במחשב, תמיד ניתן לבחון את ההצעות השונות, לבקש שיפורים או תוספות, ועל ידי כך לפקח על עבודת העיצוב לשביעות רצונכם המלאה.

לאחר העיצוב יש להקפיד על בית דפוס מעולה, על מנת שידפיס לכם את כרטיסי הביקור באיכות הגבוהה ביותר, ובאמצעות מכונות הדפוס המקצועיות ביותר.

דברו איתנו