דפוס דיזנגוף 10 בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים בכל אזור גוש דן
 
072-3307076
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוסטרים בתל אביב

פוסטרים מעוצבים בתל אביב

גם למי שאין הרבה פנאי או עודף כסף, או במידה ואתם מבקשים לעשות שינוי מדליק באחד מהחללים בבית, יש אופציה פשוטה וייחודית לעשות זאת והיא - על ידי פוסטרים מעוצבים. תוכלו לצלם בעצמכם מנעד של רגעים, ספרים, כריכות שאתם אוהבים ויש להם חשיבות עבורכם וכך ליצור פוסטר ייחודי שיתנוסס בגאווה על הקיר שלכם. בעזרת כל מצלמה תוכלו לתפוס רגעים קסומים, או כל אלמנט שמביע עבורכם סמליות כלשהי ולהעביר אותם לידי פוסטר מרהיב על הקיר שלכם. אין צורך להיות צלם מדופלם בשביל להפיק תוצאות יפות שמתכתבות עם הגוונים של החלל, עם הקונספט העיצובי ועם הטעם האישי שלכם.


מאיפה שואבים את התמונה?

למעשה את התמונה שאתם רוצים שתהפוך לפוסטר עיצובי ניתן להעביר בכל דרך – מהמצלמה, מהנייד או המחשב נייח שלכם. ניתן לדוגמא לשלוח את התמונות מהאינטרנט ואפשר גם לסרוק את אותן תמונות אהובות שהודפסו כבר. כיום, שניתן למצוא תוכנות עיצוב תמונה שנרכשות בחינם, פשוטות וזמינות בכל אפליקציה ובאינטרנט, תוכלו להוסיף עיצוב משלכם ולעצב את התמונה כראות עינכם, בהתאם לצבעים השולטים בחלל ובהתאם לטעם האישי שלכם.


על מה מדפיסים פוסטר?

אצלנו בדפוס דיזנגוף 10 בע"מ עובדים בשיטה ייחודית שמאפשרת לנו ליצור תמונות בגודל קטן ולהדפיס אותן על גבי פוסטר גדול במיוחד. את שלל הפוסטרים ניתן להדפיס על חומרי גלם שונים. ההדפסה הכי שכיחה הינה הדפסת פוסטרים על נייר כרומו או על נייר שמיועד לצילום איכותי. עוד שיטת הדפסה הינה על גבי פוסטרים על קאפה וגם על בד שעשוי מקנבס שאותו ניתן למתוח על גבי מסגרת עץ. כל אחד והעדפותיו האישיות. פוסטר הוא לא תמונה ולא ציור הוא יכול להיות תחליף לאמירה אישית, חברתית אידיאולוגית ולסמל מנעד של רעיונות, הגיגים ודעות של כל אחד מאתנו. יש לו אופי צעיר ורענן ובדפוס דיזנגוף תוכלו למצוא רעיונות רבים וגם השראה לרעיונות משלכם של פוסטרים מעוצבים שיעצבו, ישדרגו אותו ויכניסו נופח דקורטיבי, אומנותי ומיוחד לחלל החדר או הסלון.


 
סינון
 
גודל הפוסטרים: