קטלוגים

מציג את כל 2 התוצאות

בסטודיו דפוס דיזנגוף 10 בע"מ יודעים כי קטלוג קטן יכול לעשות גדולות עבור כל עסק! קטלוג שנראה מכובד ומרשים יכול לגרום לכל לקוח שנמצא בעסק לרכוש דבר מה וכך למנף את השהות של כל לקוח ולקוח. הקטלוג חובק בתוכו תכנים ויזואליים ואטרקטיביים שמשווקים את העסק ומעבירים בצורה נבונה ופרסומית את כל מה שיש לבית העסק להציע. כאן תוכלו לבחור כיצד לעצב את הקטלוג שלכם ואיזו תדמית ליצור לו – רצינית, צעירה, קלאסית, מודרנית ועוד. בנוסף, כדאי לעצב אותו בכריכה קשיחה, עם נייר איכותי ותמונות מרשימות ומקצועיות ביותר.

איך ננצל את הקטלוג?

אחד היתרונות והייחודיות שלנו בדפוס דיזנגוף 10 בע"מ הוא ליצור לכל אחד קטלוג מסקרן שיגרום לכל מי שמביט בו לרצות לקבל את שירותי העסק או לכל הפחות לרכוש את אחד המוצרים שהעסק מציע, כמו כן, הקטלוג הינו כלי עבודה מאוד יעיל בכל הנוגע לפגישה עסקית, עבור חלוקה בכנסים, תערוכות וכולי.

עיצוב קטלוג הדרך להצליח

כיום עיצוב הוא דבר הכרחי, הוא לחיצת היד של כל שירות או מוצר. ככל שהמוצר יהיה יותר מעוצב או הרעיון יבוא לידי ביטוי בצורה עיצובית ודקורטיבית, כך עבור הלקוח תשקף תמונה אמינה וייחודית של בית העסק. העולם הוויזואלי שישתקף מבעד הקטלוג ידגיש את כל היתרונות ואת הייחודיות במוצר, תוך כדי תוך שמירה על הטון העיצובי שמתכתב עם המוצר.

כל היתרונות בעיצוב קטלוג

-קטלוג איכותי ימנף מכירה – קטלוג שמגיע בליווי של תמונות מרשימות, שמתארות בצורה מוחשית את השירות/ המוצר, שאיתן גם הלקוח מזדהה בקלות- מכאן הדרך למכירה היא קצרה. -הלקוח מצליח בקלות מרבית להתרשם מכל מה שהעסק מציע. -ניתן על ידי הקטלוג להציג את המוצרים בצורה הרבה יותר מקורית ומסקרנת – בחנות מעט יותר קטנה או פחות מסודרת, הקטלוג יהווה תחליף נאמן לכל מוצר בצורה אסתטית. – ניתן לקחת הביתה את הקטלוג ולהמשיך להתרשם ממנו בכל מקום – כלי שיווקי נפלא שנמצא בחללים שאין להם קשר לעסק וכך הוא נחשף לעיניי כל.

דברו איתנו