דפוס דיזנגוף 10 בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים בכל אזור גוש דן
 
072-3307076
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רולאפים

רולאפים מיוחדים רק בדפוס דיזינגוף

 

רול אפ מעוצב הוא חלק בלתי נפרד מהתדמית, עבודת השיווק, הפרסום וההצלחה של כל בית עסק. אם בעבר עולם הפרסום עשה שימוש באמצאות רול אפ שהרתיע, כיום בכל העולם הדיגיטלי ששופע במסרים עיצוב רול אפ תופס חלק מהותי מאוד בהצלחה של כל עסק. יותר ויותר בעלי עסקים הפנימו שכדי להעצים את התדמית שלהם מול קהל הלקוחות הקיים יש להם צורך בעיצוב של רול אפ איכותי שיעביר את המסר המדויק לכל לקוח פוטנציאלי. בדפוס דיזנגוף 10 בע"מ יודעים לעשות את זה בצורה מקצועית ביותר כדי שהעסק שלכם יחווה שגשוג והצלחה תמידית.

לכל חברה גדולה יש רול אפ

החברות הכי גדולות בשוק כיום מגיעות מצוידות תמיד לכל תערוכה או השקה של מוצר, כנס ועוד, בליווי רול אפ עיצובי שמצליח לתפוס כל לקוח פוטנציאלי חשוב. הרול אפ עצמו גדוש בתוכן איכותי ומעניין שממקד את העסק, גורם לעניין וסקרנות ומסביר את כל מה שהעסק למעשה מציע באופן שמצליח לחדור לתודעה של כל אחד ואחד. אז אם חברות ענק עושות שימוש ומשקיעות ברולאפים, ברור כי מדובר במוצר חשוב לכל עסק.

מעוניינים בעיצוב רול אפ ייחודי?

חברת דפוס דיזנגוף 10 בע"מ מתמחה בלספק רולאפים לכל קהל לקוחותיה, בין יתר כל השירותים הדיגיטליים והחזותיים שהיא מציעה. ייחודה של חברתנו היא עיצוב רול אפ ברמה הגבוהה ביותר שקיימת בשוק כיום. אנו לוקחים בחשבון עד כמה התדמית של העסק היא הכרחית עבורו ומבצעים עם הלקוח ואנשי מקצוע שלנו (גרפיקאים ומעצבים) מפגש של סיעור מוחות, בו מעלים רעיונות יצירתיים יחד כשהמטרה היא – למנף את בית העסק גבוה עד כמה שאפשר באמצעות רול אפ איכותי. אנו גם דואגים גם שעיצוב רול אפ לא רק יהיה איכותי ומרשים בוויזואליות שלו, אלא שיצליח לדבר עם כל לקוח בשפה שבית העסק מעוניין, ברוח החזון ובאמצעות גוונים שמאפיינים את הלוגו של העסק – הכל על מנת שיועבר המסר המדויק שהעסק רוצה להעביר.