4 רעיונות מדליקים להזמנות לאירועים

מתכננים אירוע פרטי ורוצים להכניס את האורחים לאווירה הנכונה כבר באמצעות ההזמנה? הנה כמה רעיונות מדליקים:

 

1. הזמנה אינטראקטיבית

 

נצלו את אמצעי הטכנולוגיה שעומדים לרשותכם ותוכלו לעצב הזמנה אינטראקטיבית. בהזמנה כזו יהיה קוד QR שיפנה לאתר אינטרנט ייעודי, לסרטון יו טיוב או לגלריית תמונות שבחרתם. הזמנה אינטראקטיבית לא דורשת מהאורחים שלכם יותר מדי מאמץ. היא מתאימה גם לצעירים ולמבוגרים והיא מעניקה לאירוע ערך מוסף.

 

2. תמונה אישית

 

מוזמנים לאירוע שלכם רוצים להרגיש מיוחדים ויוצאי דופן. תוכלו להעניק להם את התחושה הזו אם תעצבו את ההזמנה על בסיס תמונה אישית. במילים אחרות, ותרו על עיצוב גנרי ומסורתי של הזמנות לאירועים או על שימוש בדימויים שחוקים. קחו תמונה אהובה מאלבום טיולים, תמונת ילדות או כל תמונה אחרת שמעוררת תחושות נוסטלגיות. שימו את התמונה במרכז הזמנות לאירועים פרטיים וכך תוכלו לרגש גם את החברים וגם את בני המשפחה הקרובה.

 

3. מעטפה מעוצבת

 

אפשר לעצב את המעטפה עצמה בצורה מיוחדת וכך ליצור רושם ראשוני מיוחד. הרעיון הוא להכניס לתוך מעטפה מעוצבת הזמנה שמתכתבת איתה. קודם כל, המעטפה לא חייבת להיות מלבנית, לבנה ורגיל. אתם יכולים להשתמש במעטפות עגולות או לבחור אותן מבין היצע רחב של אפשרויות. שנית, אל תשכחו לעצב את המעטפה עם אלמנט גרפי צבעוני אחד לפחות. תוכלו לדוגמא להשתמש בפסים, בצורות או בכל סגנון אחר שמועדף עליכם. עיצוב של המעטפה יגרום להזמנה שלכם לבלוט בין פריטי הדואר הרגילים והוא צפוי להעלות חיוך על פני המוזמנים.

 

4. הזמנה שהיא חידון

 
הפעילו את האורחים שמקבלים לידיהם הזמנה ונסחו את התוכן בצורה של חידון. תוכלו להזין תכנים שמזוהים איתכם במידה ומדובר על אירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה, או לחילופין להשתמש בתכנים הומוריסטיים עבור הזמנות לאירועים עסקיים. אם אין לכם רעיונות לעיצוב, בית הדפוס שלנו מתמחה בכאלו רעיונות מגניבים לעיצוב ההזמנה שלכם. נסו למצוא את האיזון בין הזמנה מעניינת ומדליקה לבין מקוריות ומחשבה מחוץ לקופסה. בסופו של דבר, המוזמנים רוצים ליהנות מהאירוע לא פחות מכם. רעננו את השגרה עם הזמנות מיוחדות והבטיחו אירוע מושלם.
דברו איתנו