הפקות דפוס מיוחדות

פרויקטים מיוחדים של הפקות דפוס נותנות מענה על צרכים אינפורמטיבייים ושיווקיים. כיום כבר לא צריך להתפשר על הדפסות רגילות וסטנדרטיות. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת המיושמת בתוך מכונות הדפוס החדשות יש אפשרות להפיק פרויקטים מיוחדים ברמה גבוהה. הטיפ העיקרי והמנצח הוא למצוא בית דפוס אשר הוכח באופן משמעי כי הוא מסוגל לעמוד בקריטריונים הללו. בניגוד לסברה הרווחת, לא בכל בית דפוס יש מכונות משוכללות העולות בקנה אחד עם המילה האחרונה בתחום.

כדאי לבחור בית דפוס עבור הפקות מיוחדות גם לפי המלצות של חברים, בני משפחה וקולגות, וגם לפי שיקולים מקצועיים. רצוי להגיע אל בית הדפוס לצורך פגישת ייעוץ בלתי מחייבת ולהתרשם מהמכונות העומדות לרשותו. הגדירו לעצמכם אילו מוצרי הדפסה אתם תזדקקו להפקה שלכם, בין אם זו הדפסה של פוסטרים ברחבי העיר או הערים, הדפסה של פלאיירים על מנת לחלק בתיבות הדואר של הבית, או הדפסה של מעטפות להזמנת האנשים הנבחרים שלכם אל האירוע. אין סיבה להתבייש ועדיף להציב כבר בשלב מוקדם את המטרות של ההפקות המיוחדות. לא כדאי להמתין עד סיום ההדפסה על מנת לגלות חומרי גלם באיכות ירודה, צבעים מרוחים וכן הלאה.

כיצד נמדדת ההצלחה של הפקות דפוס מיוחדת?

הפקות דפוס מיוחדות נמדדות על פי הרושם הראשוני שהן מייצרות בקרב קהל היעד. מהבחינה הזו, יש להביא בחשבון עוד כמה שיקולים:

  • בחרו היטב את העיצוב
  • הדפיסו כמות גדולה של חומרים
  • השקיעו בניסוח מסר אחיד
  • השתמשו באלמנטים גרפיים המייצרים בולטות, נוכחות וייחודיות
  • בססו את ההפקה על הצלחת פרויקטים קודמים
  • בקשו לראות עבודות של בית הדפוס והביעו חוות דעת אישית


שיתוף פעולה הדוק בין בית הדפוס לבין מזמין ההפקה, תורם במיוחד במידה רבה על הצלחת הפרויקט הפקה שלכם. בניגוד להפקות דפוס רגילות המתבצעות על בסיס תבנית שבלונה מוכרת ושגרתית, בהדפסות מיוחדות יש הרבה מקום לשינויים תוך כדי תנועה. השאיפה היא להגיע לשיתוף פעולה מלא וליצור הבנה משותפת לגבי המוצר הסופי וכך להבטיח הפקה איכותית. אנחנו בבית דפוס דיזינגוף 10 בע"מ נשמח לעמוד לרשותכם מהרגע הראשון.

דברו איתנו